Karrier

Csatlakozz a Dahua Technology csapatához

Technical Support Engineer

Főbb feladatok:

  •   Dahua termékek és megoldások technikai támogatása
  •   Hibaelhárítási feladatok
  •   Biztonságtechnikai eszközök üzembe helyezése
  •   Tantermi és online oktatások, termékbemutatók, workshopok megtartása
  •   Képzési anyagok előkészítése
  •   Termék-, és szoftver frissítések kezelése
  •   Szoros együttműködés a nemzetközi csapatunkkal

Amit várunk Tőled:

  • Felsőfokú szakirányú (preferáltan mérnöki/elektronikai) végzettség
  • Biztonságtechnikai termékek és megoldások ismerete
  • Analitikus gondolkodás, gyors problémamegoldó képesség, hatékony ügyfélkezelés
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • Gyakorlati ismeretek: MS Office, jogvédett szoftverek, valamint N-Com hálózati eszközök használatában és menedzselésében való tapasztalat
  • Kiemelkedő készségek és háttértudás hálózati/biztonságtechnikai megoldások üzembe helyezése és szerviz asszisztenciája kapcsán

Előny, de nem feltétel:

  • CCTV rendszerek installációja és konfigurációja
  • Progamozási és alkalmazás-fejlesztési ismeretek
  • Kapcsolódó telefonos/PC, illetve helpdesk alkalmazásokban való jártasság
  • Video-kaputelefon/ beléptetési biztonsági rendszerek működésének ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Versenyképes, bejelentett jövedelem
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás (heti 40 óra)
  • Rutinos csapat, családias légkör

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az info.hu@dahuatech.com e-mail címre!

Rólunk

A Dahua Technology a globális biztonságtechnikai piac egyik vezető gyártó cége, amely több, mint 180 országban van jelen megoldásaival. Társaságunk az árbevétel 10% -át kutatás-fejlesztésre forgatja vissza.

Magyarországi központunk, dinamikus és összetartó sales/marketing, valamint technikai támogató csapattal működik. A Dahua termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat országszerte disztribútori és telepítői hálózaton keresztül érhetik el a partnerek.

Kapcsolat

Kérdés esetén lépjen velünk kapcsolatba.

Bezárás